Obecní knihovna Loučka


Fotogalerie

Pasování prvňáčku 2022
Letošní pasování prvňáčků probíhalo 25. 5. Prvňáčci spolu s rodiči se sešli v obecní knihovně a každý z prvňáčků přečetl kousek pohádkového příběhu. Prvňáčci byli moc šikovní a jako vzpomínku na dnešní den si z knihovny odnesli pasovací list a knížku. Vše jim bude památkou na tento den. Přejeme všem spoustu zajímavých knižních zážitků.


Pasování prvňáčků 2021
Slavnostní den pasování si společně děti, jejich rodiče a místní knihovnice užily ve středu 26. května. Děti ukázaly jak moc jsou šikovné, a že čtení jim nedělá žádné problémy. Za odměnu pro ně byla připravena knížka a pasovací diplom. Přejeme všem krásné počteníčko a těšíme se setkání.Pasování prvňáčků 2020

Ve středu 10. června jsme v obecní knihovně v Loučce přivítali naše nejmenší čtenáře - žáky, kteří v letošním roce zdárně ukončili 1.třídu - a oficiálně je přijali za čtenáře. 

Děti dokázaly, že čtení mají hravě zvládnuto a za odměnu je čekala knížka "Krkonošská pohádka" a pasovací list.  Děti i rodiče spolu s knihovnicí si odpoledne krásně užili. Za obecní knihovnu všem přejeme zdraví a radost z každého dne, které jim život přinese.

   
   
 


Pasování prvňáčků 2019
Ve středu 12. června jsme v obecní knihovně v Loučce přivítali naše nejmenší čtenáře - žáky, kteří letos končí 1.třídu - a oficiálně je přijali za čtenáře.  Odpoledne jsme si krásně užili. Děti si pro vzpomínku na tento den odnesly pasovací list a knížku. Přejeme, aby se jim v životě dařilo a v knížce našli radost, poučení i zábavu.Pohádková noc v knihovně 2019
Opět jedna vydařená a dětmi velmi oblíbená obecní akce . A jaké bylo nocování a putování za Ferdou mravencem? Podívejte se zde.
Dne 7.3.2019 zavítaly do obecní knihovny děti z místní mateřské školy
. Společně jsme strávili příjemné dopoledne. Fotografe zde

Pasování prvňáčků

Dne 23. 5. 2018 jsme v obecní knihovně v Loučce oficiálně přijali za čtenáře naše prvňáčky. Přejeme, aby se jim v životě d
ařilo a v knížce našli radost, poučení i zábavu.


 
 

Březen je měsícem knihy.
Naši nejmenší školáčci, děti z mateřské školy, navštívily knihovnu a společně jsme se užili příjemné dopoledne.
 


POHÁDKOVÁ NOC V KNIHOVNĚ 12. 4. 2017ROZSVĚCOVÁNÍ VÁNOČNÍ STROMU NA NÁVSI 2016

 

USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

 

PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ NA ČTENÁŘE 2016

V pondělí 20. 6. 2016 navštivili Obecní knihovnu v Loučce naši prvňáčci. Děti, kteří v letošním roce končí první třídu základní školy, byly oficiálně přijati mezi čtenáře. Knihovnice jim předala dárek v podobě knížky a pamětního listu. Společně jsme si povídali, prohlédli knížky a strávili tak příjemné odpoledne. Obecnímu úřadu děkujeme za podporu a za dárky, které byly zakoupeny z rozpočtu obce.

 

POHÁDKOVÁ NOC V KNIHOVNĚ 2016

Po roce jsme se opět sešli v naší knihovně, abychom společně strávili pohádkovou noc. Letos se nám sešlo 20 dětí z Loučky a 9 dětí z Újezdu, dohoromady tedy 29 dětí. Jak se nám všem líbilo, můžete se podívat zde

 

DĚTI Z MŠ LOUČKA

 

Ve středu 9. 3. 2016 navšívili knihovnu naši nejmenší školáčci. Děti z MŠ Loučka si prohlédly prostory knihovny, zaposlouchaly se do pohádky, kterou jim přečetla paní učitelka. Knihovnice od dětí dostala dva krásné obrázky, které ji děti namalovaly. Bylo to opravdu krásné dopledne. 

 
   
   

 

POHÁDKOVÁ NOC V KNIHOVNĚ

 

Ze středy na čtvrtek (1. 4. - 2. 4. 2015) poprvé nocovali naši čtenáři v lúčské knihovně. A jak se všem líbílo? Klikněte zde.

 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ OBECNÍHO DOMU A KNIHOVNY

Akce se konala 30. 8. 2014. Na více fotek kliknete na obrázek.

Nová Obecní knihovna Louèka

NAUČME SE ČÍST V HISTORII OBCE

Literární akce se konala 23. 3. 2011. Byla určena pro děti předškolního a školního věku.

Na více fotek MŠ v knihovně klikněte na obrázek.

MŠ Loučka v knihovnì

 

 Děti školou povinné

 

 

 

E-mail: mkloucka@seznam.cz